ADS CODE


Download Youtube Videos


Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike


ADS CODE


Download Youtube Videos

Views: 12,924,564 | Published: 02 July 2018 | Duration: 3m 30s

Like: 79493 | Dislike: 4768 | By: Elvana Gjata

JavaScript is disabled!
enable javascript in your browser settings and then try to download.
Description:
Stream & Download : http://smarturl.it/mikeoutnow
https://www.facebook.com/eastmusicmatters/

Follow John Shahu on Facebook : https://www.facebook.com/johnshahumusic

Mike (written by John Shahu, Elvana Gjata, Arber Zeqo)

Produced by : Arbre Blass
Lyrics : John Shahu, Elvana Gjata, Ledri Vula
Film by: Supercut Studio
Directed by: Besian Durmishi
Video produced by: Adea Kelmendi
Mixed and mastered by Johan Bejerholm

Licensing : lc@eastmusicmatters.com
https://instagram.com/elvanagjataaaa
https://facebook.com/elvanagjatazyrtare
https://twitter.com/GjataElvana


(C) 2018 East Music Matters

Lyrics :

Chorus.
Hey ti Mike
Diten kur me the se ike
Zerin dhe shpirtin ma fike
E kam dit ti nuk vjen me
Ti shkove
Ne qytet tjeter u ndodhe
Dhe gjysmen e more
E kam dit nuk vjen me

[Elvana]
Ai sdin sa du
Me ke rrin me dit sa du
Ku je tash me dit sa du
Si ndalum ditet iken
Asnjehere me nuk u lidhen
Jemi rrit tani my baby

Ndonjehere me merr
Malli per ty me merr
O sa shume me merr
Historia na ndau
Po sikur ne te ishim bashke
A thu do ishim dasht..

Chorus
Hey ti Mike
Diten kur me the se ike
Zerin dhe shpirtin ma fike
E kam dit ti nuk vjen me
Ti shkove
Ne qytet tjeter u ndodhe
Dhe gjysmen e more
E kam dit nuk vjen me

[John]
Drinking the night away
All the memories I replay
I kerkoj per ty nuk te gjej
Si ndalum ditet iken
Asnjehere me nuk u lidhen
Jemi rrit tani my baby

[Ledri]
Em ki pas 2000 puthje ngat
tash em ki 2000 puthje larg
2000 puthje larg
Tik, tik, tik, tik tak
Zemres mos i jep ti attack
Ooo nah nah
Vet ti ike e na le nah nah
Afer meje mo nuk je nah nah
Po du me dit hala a mnje
Aaaaa
Ki menu i ki po si ke ndore ti
Po si po si ke po si ke ndore ti
Syt e menen tem mo si ke ndore ti
Jo jo , pse si ke ndore ti
Prej dites qe ki shku ti ky djali nuk flen
Bota e vogel nese mki hala en men
Hapat ecin drejt rruges ku neve afer na bjen

Chorus.
Hey ti Mike
Diten kur me the se ike
Zerin dhe shpirtin ma fike
E kam dit ti nuk vjen me
Ti shkove
Ne qytet tjeter u ndodhe
Dhe gjysmen e more
E kam dit nuk vjen me
Thank you to Watch/Download Elvana Gjata & Ledri Vula Feat. John Shahu - Mike video
if you like this Video then please share video on
Facebook and WhatsApp or any Social Network
its Help Us to make More Videos
Read More

elvana elvana gjata east music matters emm puthe njesoj disco disco kuq e zi afer dhe larg mames love me love me 1990 featuring kresha ku vajti mike john shahu ledri vula


urfreedownload.com 2018 All rights reserved
Coupons, Cashback, Offers and Promo Code
Contact Us | Privacy